LOGO FABD

Студентське життя

Навчально-виховна робота

FOTO 1

Заступник з навчально-виховної роботи: кандидат технічних наук, доцент ,,,,,,,,,
Приймальна: ,,,,,,, м. Київ, пр.Косм.Комарова, 1, корпус 3, кімн.3 -220
Години прийому: п’ятниця з 1400 до1600
тел.: 406-,,,,,,,,,,
e-mail: ,,,,,,,,,

Студентські організації та медіа ресурси

FOTO 2 

В НАУ працює широка мережа організацій, які представляють інтереси студентів, організують їх дозвілля, науковий пошук, захист громадських інтересів.

 

 

Гуртожиток

FOTO  3

На території університету розташовано  гуртожиток ФАБД НАУ, в якому проживають понад 1тис. студентів. Гуртожиток  за призначенням поділяється на  гуртожиток для одинаків, сімейніий гуртожиток та  гуртожиток для проживання аспірантів.

 

 

 

Стипендіальне та соціальне забезпечення студентів

FOTO  4

Особи, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання академічних та соціальних стипендій у встановленому законодавством порядку

 

 

Медичне обслуговування студентів та аспірантів

FOTO  5

Медичне обслуговування студентів та аспірантів ФАБД НАУ  України  здійснює власна поліклініка, розташована на території компактного проживання й навчання студентів.

 

 

Спорт в ФАБД НАУ

FOTO  6

НА ФАБД НАУ і затверджена і реалізується програма "Про організацію спортивно-оздоровчої роботи", яка має на меті підвищення рівня залучення студентської молоді до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

 

 

Відпочинок із ФАБД НАУ

FOTO 7

У розпорядженні ФАБДшної спільноти є чотири бази відпочинку з максимальними зручностями: ",,,,,", "Г,,,,,,,,с", ",,,,,,,,,," та ",,,,,,,,,,,,", які з настанням тепла готові прийняти відпочивальників. Остання, до речі, працює навіть узимку.

 

Центр розвитку кар ’єри ФАБД НАУ

FOTO  8

Адреса: вул. ,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,, корпус 31, кімната 1-07,
тел: 406,,,,,,,,,,,,
E-mail: ,,,,,,,,,,
Центр працює: Щоденно (крім неділі та суботи) з 10-00 до 13-00, 14-00 до 17-00
Соціальні мережі :............