Результати наукової та методичної роботи

Кафедра містобудування є ініціатором організації та проведення Міжнародного науково-практичного конгресу "Міське середовище - XXI сторіччя. Архітектура. Будівництво. Дизайн" (10-14.02.2014 р., НАУ, Інститут аеропортів, м. Київ).

Ініціативу його організації та проведення підтримали МОН України, Мінрегіон України, Київська міська держадміністрація, Академія будівництва України, Національна спілка архітекторів України, Українська академія архітектури, ТОВ "Кнауф Гіпс Київ".

Широке коло питань, запропонованих Оргкомітетом до обговорення, дозволило залучити до участі понад 300 вчених та провідних спеціалістів у галузі архітектури, будівництва, дизайну України, країн СНД (Азербайджан, Казахстан, Молдова, Узбекистан, Росія), Європи (Болгарія, Польша, Франція, Чехія), Грузії, Ізраїлю, Ірана та дальнього зарубіжжя (США, Японія).

Результати наукової, науково-технічної та науково-практичної діяльності - див. er.nau.egu.ua/handle/NAU/9118