ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Співпраця з USAID АГРО в галузі просторового планування

12 січня відбулась зустріч між керівниками НАУ та Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО. У зустрічі взяли участь керівник напряму земельної реформи USAID АГРО Сергій Кубах, проректор з навчальної роботи НАУ Анатолій Полухін, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Віктор Карпов та завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Юрій Великодський.

Детальніше...

Результати анонімного анкетування для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

 

На кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Факультету архітектури, будівництва та дизайну було проведено анонімне анкетування...

Детальніше...

АРХІТЕКТОРИ ГРОМАДАМ (кафедра архітектури та просторового планування)

Майже через рік після проведення Національною Спілкою Архітекторів України Першого Українського Форуму “Архітектори громадам” (28 жовтня 2021 р.), на кафедрі архітектури та просторового планування Національного авіаційного університету...

Детальніше...

«Подаруй дитині казку» разом із командою Студради Факультету архітектури, будівництва та дизайну

Нещодавно команда Студради  ФАБД стали чарівниками і подарували  діткам із відділення нейрохірургії свято

Детальніше...

В НАУ відбулося засідання аеродромно-технічного комітету Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації

 

21 грудня 2022 року у Національному авіаційному університеті відбулося засідання аеродромно-технічного комітету Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації в роботі якого взяли участь представники Факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) НАУ – декан Віктор Карпов, завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів (КТБРА) Олександр Лапенко, професор кафедри КТБРА Олександр Степанчук, доценти кафедри КТБРА Галина Агєєва та Олександр Дубик, а також заступник директора Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ Микола Шинкарчук.

Детальніше...

Співпраця з "солярним архітектором"

Одним з результатів підвищення кваліфікації завідувачки кафедри дизайну інтер’єру Лілії Гнатюк стала співпраця з Астрід Шнейдер – «солярним архітектором», яка запроєктувала забезпечення альтернативними джерелами енергії Урядового кварталу в Берліні, Німеччина.

Детальніше...

На ФАБД відбувся семінар на тему «Використання БПЛА для цілей геодезії, землеустрою, архітектури та будівництва»

 

14 грудня 2022 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ пройшов семінар на тему «Використання БПЛА для цілей геодезії, землеустрою, архітектури та будівництва».

Детальніше...

Відбулися успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 191 "Архітектура та містобудування"

З 29 по 30 листопада 2022 р. відбулися захисти кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання  ОПП "Дизайн архітектурного середовища" на отримання ОС "Магістр" зі спеціальності 191 "Архітектура та містобудування" на кафедрі архітектури та просторового планування ФАБД.

Детальніше...

Сторінка 1 із 7