logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Запрошуємо до участі митців художнього слова!

26-10-2020

На початку листопада до Дня української писемності і мови проводитиметься літературний онлайн захід, котрий буде спробою відновити давно минулі тематичні літературно-музичні салони, які з 2012 по 2016 роки проводила кафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки та провести його у новому форматі з огляду на сьогоднішні обставини. Запрошуємо до участі авторів поетичних творів і малої прози!

Усім бажаючим студентам, аспірантам і викладачам узяти участь прохання надсилати свою заяву на участь організатору старшому викладачу Обуховській Любаві Василівні  за формою: ПІП особи, група для студентів / науковий ступінь, посада і кафедра для викладача/аспіранта, моб.телефон, електронна пошта – і Вам буде надіслано інструкцію з подачі своїх творів, які потрібно надати до 06.11.2020 включно.