logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

ПОПОВНЕННЯ РЯДІВ ДОКТОРІВ ТЕХНІЧНИХ НАУК

2 жовтня 2020 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету біоресурсів і природокористування України докторантом кафедри архітектури ФАБД НАУ ВОЛОХОЮ Миколою Петровичем (науковий консультант доктор технічних наук, професор Дорошенко Ю.О.) захищено дисертацію «Моделювання механізованих технологічних процесів вирощування і збирання бурякув цукрових» зі спеціальності 05.05.11 Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

Цим захистом засвідчується високий рівень наукових досліджень, які виконуються на факультеті, і здатність науковців ФАБД успішно розв’язувати широкий спектр проблемних науково-практичних задач комплексного характеру.

Вітаємо Миколу Петровича з успішним захистом і бажаємо йому здоров’я і наснаги у подоланні наступних верших на шляху його фахового і особистісного зростання!

09_10_20