logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr
--

Студенти Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ візьмуть участь у Національному архітектурному конкурсі «STEEL FREEDOM’2021»

Вже восьмий рік поспіль Український центр сталевого будівництва оголошує Національний архітектурний студентський конкурс «STEEL FREEDOM», спрямований на залучення молодих архітекторів до впровадження сталевих конструкцій у проектні рішення об’єктів комерційної нерухомості.

8 вересня 2021 року у Національному авіаційному університеті відбулась презентація конкурсу «STEEL FREEDOM’2021». Про умови та особливості цьогорічного конкурсу розповів координатор Андрій Римаренко.

Здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» мали можливість ознайомитися з конкурсними завданнями на створення двох проєктів:

-         бізнес-центру у м. Київ (замовники: девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент);

-         культурного центру у м. Київ (замовники: Perfect Group та Riverside Development).

У обговоренні конкурсних завдань взяли участь декан ФАБД Віктор Карпов, заступник декана Валентина Грабовчак, доцент Галина Агєєва, здобувачі 2-5 курсів.

Під час презентації були розіграні цінні призи – каталог конкурсних проектних рішень, розроблених студентами вітчизняних закладів вищої освіти впродовж 2014-2020 рр.; навчальні посібники з використання металевих конструкцій, реконструкції будівель та споруд, тощо.

Отримавши настанови, поради та рекомендації, команди приступили до вивчення конкурсних завдань та пошуку креативних рішень.

Бажаємо успіхів новим командам ФАБД НАУ!