logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Факультет архітектури, будівництва та дизайну вітає своїх першокурсників!

Відбулась зустріч першокурсників з деканом Факультету архітектури, будівництва та дизайну Карповим Віктором Васильовичем та завідувачами кафедр архітектури та просторового планування Дорошенком Юрієм Олександровичем, дизайну інтер’єру Павельчук Іванною Андріївною, комп’ютерних технологій дизайну і графіки Василенко Вікторією Миколаївною і комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Лапенко Олександром Івановичем.

Відкрив зустріч Віктор Карпов, який привітав студентів-першокусників у новій великій родині ФАБД НАУ, побажав всім натхнення і успіхів у навчанні та представив своїх заступників, завідувачів кафедр і кураторів груп.

Вітаємо першокурсників з початком нового етапу у їхньому житті! Бажаємо успіхів у навчанні та яскравих студентських років!