logo nau 1
                         ФАКУЛЬТЕТ
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ                                                                 
LOGO76 lr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Prev Next
--

Фахові екзамени

 

 

192 Будівництво та цивільна інженерія

«Промисловета цивільне будівництво»

Бакалавр

2 курс

29.07.2021

ПІБ Оцінка
1 Ковтюх Назар Русланович 190
2    

 

192 Будівництво та цивільна інженерія

«Промисловета цивільне будівництво»

Бакалавр

3 курс

29.07.2021

 

ПІБ Оцінка
1 Трубенок Вікторія Валеріївна 195
2 Маєвська Аліна Андпіївна 191

 

192 Будівництво та цивільна інженерія

«Промисловета цивільне будівництво»

Магістр

29.07.2021

 

ПІБ Оцінка
1 Чаклаш Віктор Васильович 195
2 Тригуба Віталій Вікторович 160
3 Колінковський Назар Юрійович 165
4 Дубяга Ярослав Володимирович 187
5 Осовський Іван Миколайович 160
6 Євтушок Ярослав Володимирович 160
7 Ярмольчик Михайло Валерійович 185
8 Добровольський Юзеф Броніславович 190
9 Горбаченко Вікторія Ігорівна 180

 

 

Фахове вступне випробування 192 Будівництво та цивільна інженерія

29 липня 2021 р

ПІП Оцінка
1 Журавльов Юрій Миколайович 151

192 Будівництво та цивільна інженерія

«Промисловета цивільне будівництво»

Бакалавр 1 скорочений

29.07.2021

 

ПІБ Оцінка
1 Трубенок Вікторія Валеріївна 195

 

 

022 Дизайн

Фахове вступне випробування

Магістр

зп

Прізвище, ім’я, по батькові Бали абітурієнта Додаткові
1. Зємцова Поліна Олексіївна 186 10
2. Деменчук Ірина Геннадіївна 192 10
3. Лисенко Катерина Сергіївна 198 6
4. Головій Костянтин Павлович 150 -
5. Сигидюк Ярослав Володимирович 190 10
6. Бондар Ольга Ігорівна 195 10
7. Гапійчук Наталія Ігорівна 185 -
8. Веклич Марина Юріївна 196 -
9. Сав’як Валерія Вікторівна 197 9
10. Мокеров Андрій Сергійович 170 -

 

 

022 Дизайн

Фахове вступне випробування

Магістр

зп

Прізвище, ім’я, по батькові Бали абітурієнта Додаткові
1. Новачук Ігор Олександрович 187 -
2. Шкапенко Олександр Сергійович 155 -
3. Александрова Дар'я Сергіївна 185 10
4. Кудирко Богдана Ігорівна 188 10
5. Мазурова Ніна Валентинівна 154 -
6. Колосов Андрій Сергійович 179 -
7. Мицик Марія Валеріївна 147 -
8. Дядченко Владислав Ігорович 163 -
9. Сохаль Юлія Сергіївна 111 -