logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

for-ex

Викладачі та студенти ФАБД вивчають ефективні рішення

зведення та експлуатації будівель та споруд

19 листопада 2020 р. в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Ефективні технології в будівництві».

Організатори конференції: Міносвіти України, Мінрегіон України, КНУБА, ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва», Академія будівництва України, Науково-дослідний інститут інноваційного будівництва, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», Інститут менеджменту та інформаційних систем, Представництво «Польська академія наук», Сілезький технологічний університет.

Факультет архітектури, будівництва та дизайну НАУ був представлений викладачами та студентками спеціальності 191 «Архітектура та містобудування, які взяли участь у роботі секції «Архітектурно-конструктивні рішення будівель. Стале будівництво. Енергозбереження та екологія» та «Студентської наукової сесії».

На засіданні секції «Архітектурно-конструктивні рішення будівель. Стале будівництво, енергозбереження та екологія» були оприлюднені результати досліджень:

- «Уникненням надмірного інсоляційного режиму приміщень навчальних корпусів НАУ архітектурними засобами» (доповідач: к. т. н., с. н. с., Дійсний член Академії будівництва України, доцентка кафедри ОАДМ Галина Агєєва).

На «Студентської наукової сесії» оприлюднені три доповіді, підготовлені під керівництвом Галини Агєєвої:

- «Висотні домінанти забудови аеропортів: ефективні технології зведення» (доповідачка: Марія Чернишева, група АР-403), яка містила результати досліджень особливостей формування архітектури будівель аеродромно-диспетчерських веж та технології виконання будівельних робіт зі зведення криволінійних об’ємів висотних будівель;

- «Горизонтальні сонячні годинники в дизайні міського середовища» (доповідачка: Катерина Коробко, група АР-302), в якій досліджується практика створення на територіях парків Києва анти вандальних малих архітектурних форм, що мають пізнавальні та розважальні функції, ергономічні якості та естетичну привабливість;

- «Комунікаційні зв’язки навчального корпусу НАУ: особливості організації» (доповідачки: Марина Бондарчук, Софія Маліцька, група АР-302), в якій висвітлені результати типологічного аналізу будівлі навчального корпусу №8-а Національного авіаційного університету, виконаного в перебігу вивчення дисципліни «Типологія будівель та споруд».

2    3