logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Філософія архітектурної творчості - новий посібник

У видавництві ОЛДІ-ПЛЮС надруковано навчальний посібник "Філософія архітектурної творчості" під загальною редакцією кандидата архітектури, професора С.Г. Буравченка. У посібнику представлено основні лекції курсу «Філософія архітектурної творчості», який читається у Національному авіаційному університеті для першого освітнього рівня вищої освіти за освітньою програмою «Дизайн архітектурного середовища». Основна ідея цього курсу полягає у викладенні матеріалу в практичній формі — для усвідомлення потреби філософських, концептуальних підходів у повсякденній праці архітектора. Філософські знання і підходи стають необхідними в самовизначенні архітектора та знаходженні принципів діяльності будь якого архітектурного осередку — майстерні, бюро, ательє, студії, або архітектора як творчої персоналії. У другій частині посібника публікуються короткі тези, що виконані студентами як результат курсової дослідницької роботи.

Посібник призначений для здобувачів вищої освіти за спеціальностями «191 Архітектура та містобудування», «022 Дизайн», «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».