logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Наші студентки серед кращих у Всеукраїнському конкурсі етноплакатів

У рамках Міжнародного проекту «Екокультура» з весни 2021 року триває Міжнародний конкурс екоплаката, який у три етапи проводиться Державним університетом інфраструктури та технологій у співорганізації з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти.

У тематичному спрямуванні «Етнокультура: формування української національної ідентичності» узяли участь наших вісім студентів третього і четвертого курсів напряму підготовки 022 «Дизайн» під керівництвом старшого викладача кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любави Обуховської. У кінці червня 2021 року журі конкурсу підбило підсумки першого його етапу і дві наші студентки пройшли у другий тур, отримавши можливість узяти участь зі своїми роботами у всеукраїнській виставці плакатів, що буде восени у Дніпрі та зимою в Києві. Організатори відмітили гарну якість і ідейність їхніх робіт.

Привітаємо студентів ФАБД Ярмолович Любов і Луценко Анну з цим досягненням і побажаємо успіхів у наступному етапі конкурсу!