logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Міжнародний освітній простір ФАБД НАУ

На факультеті архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету 2 липня 2021 року в рамках співпраці між Краківським політехнічним університетом ім.Тадеуша Костюшко (Краків, Польща) та Національним авіаційним університетом відбулася робоча зустріч із заступником декана архітектурного факультету доктором архітектури, професоромЮстиною Кобилярчук (Drhab. Inż. Arch. JustynaKobylarczyk,prof. Pk) та деканом факультету доктором історичних наук Віктором Карповим. Зустріч відбувалася в рамках угоди Угоди про співпрацю між університетами. До обговорення питань міжнародної співпраці приєдналися декан факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектуридоктор технічних наук АлірзаМамедов тадоцент кафедри дизайну інтер’єру факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ кандидат архітектури Лілія Гнатюк.

Учасники погодили питання подальшої спільної співпраці щодо розвитку освітнього простору в рамках програми Erasmus+, проходження підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти України та Польщі, узгодили тематику спільних наукових досліджень та публікацій, майстеркласів, програму обміну вченими на засадах «visitingprofessor», участь у спільних конференціях, а також можливість організації та проведення воркшопу з дизайну архітектурного середовища навчальних закладів за участі студентів.