logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Аеропорти країни: стратегії розвитку

10-11 червня 2021 року під патронатом Президента України та голів п’яти південих областних Державних адміністрацій України відбувається Міжнародний інвестиційний форум «Південна Стратегія розвитку» (с. Стрілкове).

Ректор НАУ Максим Луцький взяв участь у роботі секції форуму «Аеропорт, в який ніхто не вірив», де були розглянуті питання підготовки фахівців авіаційної, будівельної, екологічної та інших галузей для розвитку південних областей України і держави в цілому.

Наразі підписаний меморандум, узгоджений Національним авіаційним університетом,  Комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» та Комунальним закладом Херсонської обласної ради «Обласним авіаційно-технічним спортивним клубом».

Основна мета меморандуму - розвиток співпраці у військово-патріотичному та науково-технічному напрямках на основі взаємодії та взаємодопомоги.