logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr
--

Студентки ФАБД НАУ – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Архітектури та містобудування»

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» наукова робота «Містобудівна роль фізкультурно-спортивних зон закладів вищої освіти у контексті сталого розвитку» (шифр роботи «Відрада-спорт») посіла 2-е місце, а її автори – здобувачі вищої освіти ФАБД НАУ Марія Чернишева  (Ар-403Б) та Катерина Коробко (Ар-303Б) – відзначені Дипломами ІІ ступеня.

Підсумкова конференція конкурсу проходила у березні 2021 року в Харківському університеті будівництва та архітектури у дистанційному форматі.

Робота виконана під науковим керівництвом к. т. н., с. н. с., Дійсного члена Академії будівництва України, доцента кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування Галини Агєєвої. Є результатом творчої співпраці та розв’язання складних задач у сфері містобудування та архітектури.

Вітаємо дослідниць, наукового керівника, кафедру основ архітектури, дизайну та містобудування,  Факультет архітектури, будівництва та дизайну, Національний авіаційний університет з перемогою!