logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

7 квітня 2021 р. відбулася

7 квітня 2021 р. відбулася секція «ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ» Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ-ХХІ. Сучасні проблеми науки». На секції були представлені наочні, видовищні доповіді за актуальними науковими та науково-пізнавальними напрямками, різноманітність яких свідчить про широке коло наукових інтересів студентів. За результатами роботи секції були відзначені дипломами Конференції наступні автори наукових робіт. Дипломом І ступеня нагороджені: Бондар О.І., Климчук А.С., Луценко А.О., Розналевич Ю.О. Дипломами ІІ ступеня нагороджені: Волошина Н.М., Федорова Ю.В., Шепелюк, Х.С., Яременко О.Ю. Дипломом ІІІ ступеня - Сав'як В.В., Movchaniuk Viktoriia.

Вітаємо учасників і наукових керівників і бажаємо подальших наукових і творчих досягнень!