logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Відбулось секційне засідання

21 квітня 2021 року на факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ в онлайн-режимі відбулось секційне засідання «ХV Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2021» - «Дизайн архітектурного середовища».

Голова секції – Юрій Дорошенко, д.т.н., проф.

Секретар – Ольга Костюченко, ст.викладач.

У роботі секції взяли участь викладачі, молоді науковці та студенти Національного авіаційного університету, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, ВСП Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Були обговорені питання фахово-інформатичної підготовки майбутніх архітекторів, формування сакрального простору в просторовій структурі аеровокзалу та проєктування скверів в структурі аеропорту, технічні особливості переобладнання кондиціювання списаного літака під гуртожиток на прикладі Airbus A320, особливості архітектурно-планувальної організації технопарків, тощо.

Кращими доповідями на засіданні секції визнані:

І місце (диплом І ступеня):

«Особливості архітектурно-планувальної організації технопарків», Шапранова М.Р., студент НАУ;

ІІ місце (диплом ІІ ступеня):

«Проблеми класифікації об’єктів харчування (закладів ресторанного господарства)», Трошкін А.А., аспірант НАОМА;

ІІІ місце (диплом ІІІ ступеня):

«Концепція доступного житла з урахуванням місця розташування у великому місті», доповідач – Спасіченко К.В., аспірант НАУ.