logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Виставку плакатів «Григорій Сковорода як новатор епохи» відкрито

Онлайн Виставку плакатів «Григорій Сковорода як новатор епохи», яку приурочено до Всесвітнього дня книги (23 квітня) та до Дня дизайнера України (27 квітня), відкрито.

Захід, який організовує кафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки Національного авіаційного університету в особі старшого викладача Обуховської Любави Василівни та асистента Обуховської Еліни Василівни, триватиме 2 тижні – з 27 квітня по 7 травня 2021 року. Її може відвідати кожний бажаючий.

Тематика виставки була обрана не випадково – з нагоди 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, видатного українського просвітителя – гуманіста, філософа, поета, педагога, музиканта, богослова. Він мав величезний вплив на своїх сучасників і на подальші покоління українців, і то не лише своєю етичною наукою, а головним чином способом життя, в якому слово ніколи не розходилося з ділом: його вчення слідувало його життю, через що його називали «Сократом». Живучи у 18-му столітті, він набагато випередив час своїми прогресивними думками, широтою кругозору та свободою поглядів і вчинків. Деякі через це його вважали бунтарем, а він був оракулом духу. Попри те, що твори Сковороди за його життя не друкувалися, вони ширилися через переписування. «Сковороді не треба було шукати читачів, — вони його шукали», навіть Т.Г.Шевченко ріс на його вченнях. Його погляди актуальні й зараз.

До виставки долучилося 27 студентів 4-го і 3-го курсу напряму 022 «Дизайн», кожний представив один плакат. Свої авторські роботи учасники виконали у техніці колажу у графічному редакторі Adobe Photoshop. У плакатах вони представили своє бачення філософських поглядів і життєвого шляху Г.Сковороди. Спільним для всіх робіт є концептуальний підхід і оригінальність.

Сподіваємося, що подібні заходи повторюватимуться)