logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Студентка НАУ серед переможців

Студентка Національного авіаційного університету серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 022 «Дизайн»

8 квітня 2021 року в Київському Національному університеті технологій і дизайну відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 022 «Дизайн».

Серед 28 учасників була студентка 1-го курсу освітнього ступеню «Магістр» спеціальності «Дизайн» Христина Шепелюк, яка представила наукову роботу «Принципи проектування простору дошкільного закладу» (шифр роботи «МУЛЬТ», науковий керівник – Лілія Романівна Гнатюк, кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну інтер’єру ФАБД).

За результатами конкурсу студентка ФАБД НАУ Христина Шепелюк посіла 3-е місце та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо дослідницю, її наукового керівника, кафедру дизайну інтер’єрів, Факультет архітектури, будівництва та дизайну, Національний авіаційний університет з перемогою!