logo nau 1
LOGO76 lr

Презентація кафедри дизайну інтер’єру - День відкритих дверей в НАУ

PresDI

16.03.2021 В НАУ відбулася презентація ФАБД і зокрема кафедри дизайну інтер’єру. З презентацією від кафедри виступила ст. викладач О.І.Сідорова. Вона розповіла про особливості професії дизайнера, про кафедру дизайну інтер’єру, про навчання студентів напрямку «дизайн».

Дизайн зараз є однією з найбільш популярних спеціальностей. Дизайн затребуваний в усіх галузях промисловості і народного господарства. Без дизайну не обходиться жодна сфера діяльності людини. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер’єрів, web-дизайн, game-дизайн, рекламний дизайн – напрямків безліч. І який би напрямок не обрали студенти – у них завжди буде робота. Професія дизайнера – одна з тих, де студент може проявити свою креативність. Це можливість кожен день створювати щось нове, втілювати в життя свою ідею, опановувати нові технології і вдосконалюватись.

Професія дизайнера – це постійний саморозвиток і спілкування з творчими людьми з різних країн, обмін ідеями, творчі проекти, виставки, конкурси. Саме дизайнери створюють навколишнє середовище, міське середовище і інтер’єри, де людина перебуває більшість часу. Тому через заняття дизайном ви можете змінити світ у кращий бік або просто заробити грошей для здійснення своїх мрій.

Кафедра дизайну інтер’єру здійснює підготовку студентів за основними напрямками сучасного дизайну – провідними з яких є ознайомлення з загальними принципами планування та облаштування житлових, офісних, розважальних, навчальних та інших приміщень. Програма підготовки включає два блоки: «бакалаври» і «магістри». Бакалаври отримують спеціальність «дизайн» і можуть працювати за фахом. «Магістр» - є більш науковим поглибленим ступенем освіти, де студенти отримують знання про дизайн середовища , дизайн в певних стилях, реставрацію, реконструкцію та реновацію будівель, а також промисловий дизайн. Переваги навчання: а)проекти виконуються на реальних підосновах, б)проводяться майстер-класи від провідних сучасних дизайнерів, в)студенти приймають участь у виставках-конкурсах, г)підбираються оздоблювальні матеріали з реальних робочих каталогів (у нас тісні зв’язки з багатьма фірмами).