logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Вітаємо з присудженням наукового ступеня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 9 лютого 2021 року № 157 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 26 листопада 2020 року № 1471» старшему викладачу кафедри архітектури ФАБД присуджено науковий ступінь кандидата наук зі спеціальності 18.00.02 «Аpхітектуpа будівель та споpуд».

Щиро вітаємо Ольгу Костюченко та її наукового керівника, к. арх., с. н. с., доцента кафедри містобудування Григорія Болотова з офіційним присудженням наукового ступеня! Зичимо міцного здоров’я, натхнення до праці, втілення планів і задумів!