logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

ВИКОРИСТАННЯ НАНОТЕХНОЛОГІЙ У ПІДГОТОВЦІ БУДІВЕЛЬНИКІВ

Факультет архітектури, будівництва та дизайну здійснює пошук нових форм освітньої діяльності із застосуванням передових технологій. 5 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч в. о. декана факультету Віктора Карпова із керівником ТОВ “Захід-Схід Консалтінг” Юрієм Андросюком. Під час зустрічі були обговорені питання щодо застосування матеріалів на основі сіркополімерів для покращення транспортно-експлутаційного стану, довговічності та надійності конструкцій автомобільних доріг і аеродромів та співпраці у запровадженні дуальної системи освіти.

Було окреслено коло першочергових кроків співробітництва з компанією “Захід-Схід Консалтінг”, зокрема: проведення спільних наукових досліджень матеріалів на основі сіркополімерів із залученням студентів та аспірантів факультету з подальшим втіленням отриманих результатів при розробленні бакалаврських, магістерських освітніх програм та дисертаційних досліджень; створення спільного консорціуму із залученням європейських дослідницьких центрів - партнерів для підготовки грантових програм, пов’язаних з Європейським Зеленим Курсом; розробка нормативної документації, яка дозволить широкомасштабне втілення матеріалів на основі сіркополімерів в транспортне, промислове та цивільне будівництво.

В робочій зустрічі взяли участь заступник декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Дубик, доцент Катерина Краюшкіна, доцент Олександр Родченко.