logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

На шляху вирішення проблемних питань реставрації об’єктів культурної спадщини

Гостру проблему архітектурної реставрації об’єктів культурної спадщини обговорили 18 січня 2021 року на факультеті архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) Національного авіаційного університету на зустрічі викладачів кафедри архітектури із народним депутатом України Анною Бондар.

Як наголосила під час зустрічі народний депутат України Анна Бондар, сутність цієї проблеми, попри її багато вимірність, лежить у відсутності законодавчого регулювання реставраційної галузі.

Виконувач обов’язків декана ФАБД Віктор Карпов запевнив у готовності до підготовки в університеті фахівців архітектурної реставрації. До відродження спеціальності реставратора архітектурної спадщини, за словами віце президента Спілки архітекторів України Сергія Буравченка, готова долучитися також і професійна спільнота.