logo nau 1
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Про проведення презентації навчальної програми ArchiCad компанії «Grafisoft»

Між Національний авіаційним університетом та Компанією «Grafisoft»підписано угоду про участь компанії в забезпеченні освітнього процесу з підготовки фахівців за спеціальностями 022, 191, 192 на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну.

2 листопада 2021р. о 15:30 в аудиторії 9.308 відбудеться презентація навчальної версії комп’ютерної програми ArchiCad компанії «Grafisoft».

Запрошуються всі викладачі та студенти!!!!!

Cвято веселих і кмітливих «Дебют першокурсника»,

8 жовтня на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ відбулося традиційне свято веселих і кмітливих «Дебют першокурсника», яке організували Творче об’єднання студентів та аспірантів ФАБД

Участь у грі прийняли 3 команди «NASA», «Поки ніяк» та «Виключення з правил». Кожна команда змагалася у двох конкурсах – «Візитка» та «Жанр кіно».

Всі команди показали креативні номери та влучні жарти.

За результатами оцінок журі нагороди отримали:

1 місце команда «Виключення з правил»

Комада Ольга Володимирівна - найкраща жіноча роль

Вязова Олександра Віталіївна

Матвіїв Данило Вікторович - найкраща чоловіча роль

Куратор - Артем Мосалков

2 місце команда «NASA”

Нагорода - найкраще полотно

Куратор - Юрій Линник

Товкун Анна Віталіївна

Стеценко Данило Дмитрович

Кошинська Жанна Андріївна

Левкович Марко Любомирович

3 місце команда «Поки ніяк»

Нагорода - найкраща візитка

Усатенко Віолета Олександрівна

Махмет Катерина Юрівна

Сіроштан Богдан Ігорович

Шатов Владислав Олегович

Куратор - Касьяненко Марія.

Нагороджували команди проректор з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна та декан ФАБД Віктор Карпов.

Презентація освітньо-професійних програм студентам першого курсу

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулась зустріч студентів першого курсу із Гарантами освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Як зазначив декан факультету Віктор Карпов, програма – це освітня траєкторія студента з набуття компетентностей за спеціальністю, а цілісне уявлення про навчаня дозволить студентам отримати якісну освіту. Освітню програму за спеціальністю 022 «Дизайн» представила гарант програми Лілія Гнатюк, за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» Олена Трошкіна. За спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» гарант освітньо-професійної програми Наталія Костира представила напрям «Промислове і цивільне будівництво», а Тетяна Химерик напрям «Автомобільні дороги і аеродроми».

Гаранти освітньо-професійних програм розкрили студентам їх зміст і мету, освітню компоненту, пояснили придатність випускників до працевлаштування та подальшого навчання; охарактеризували програмні компетентності та програмні результати навчання; ознайомили з дисциплінами вільного вибору студента і формами атестації та розповіли про можливість академічної мобільності за програмою Еразмус+.

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулась зустріч з представниками Grafisoft Анастасією Крячок та Юрієм КривохатькоПредставники компанії розпочали співпрацю з Національним авіаційним університетом та прийматимуть участь у підготовці архітекторів і дизайнерів на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну НАУ на основі програмного забезпечення АrchiCad.

Студенти Факультету архітектури, будівництва та дизайну НАУ візьмуть участь у Національному архітектурному конкурсі «STEEL FREEDOM’2021»

Вже восьмий рік поспіль Український центр сталевого будівництва оголошує Національний архітектурний студентський конкурс «STEEL FREEDOM», спрямований на залучення молодих архітекторів до впровадження сталевих конструкцій у проектні рішення об’єктів комерційної нерухомості.

8 вересня 2021 року у Національному авіаційному університеті відбулась презентація конкурсу «STEEL FREEDOM’2021». Про умови та особливості цьогорічного конкурсу розповів координатор Андрій Римаренко.

Здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» мали можливість ознайомитися з конкурсними завданнями на створення двох проєктів:

-         бізнес-центру у м. Київ (замовники: девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент);

-         культурного центру у м. Київ (замовники: Perfect Group та Riverside Development).

У обговоренні конкурсних завдань взяли участь декан ФАБД Віктор Карпов, заступник декана Валентина Грабовчак, доцент Галина Агєєва, здобувачі 2-5 курсів.

Під час презентації були розіграні цінні призи – каталог конкурсних проектних рішень, розроблених студентами вітчизняних закладів вищої освіти впродовж 2014-2020 рр.; навчальні посібники з використання металевих конструкцій, реконструкції будівель та споруд, тощо.

Отримавши настанови, поради та рекомендації, команди приступили до вивчення конкурсних завдань та пошуку креативних рішень.

Бажаємо успіхів новим командам ФАБД НАУ!