ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Студентський науково-практичний семінар «Геодезія та землеустрій – вчора, сьогодні, завтра»

11 листопада 2022 року кафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університету провела студентський науково-практичний семінар «Геодезія та землеустрій – вчора, сьогодні, завтра» з нагоди підготовки до 90-річчя НАУ.

В науково-практичному семінарі взяли участь більше 30 студентів освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» з Національного авіаційного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України та  Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Учасників семінару привітав заступник директора Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД), начальник відділу розвитку НІГД Голуб Віктор Олександрович. Він ознайомив з напрямками роботи Департаменту та наголосив, що створення Національної інфраструктури геопросторових даних наближає майбутнє у розвитку геодезичної та землевпорядної галузі.

Теми доповідей охарактеризували розвиток галузі, від початку до впровадження сучасних геоінформаційних технологій та високоточного обладнання. Також в доповідях були висвітлені проблеми сьогодення - земельні відносини під час воєнного стану в Україні.

За результатами семінару буде підготовлений електронний збірник тез, який буде розміщено на сайті семінару та Сертифікати учасників.

Відеозапис семінару за посиланням.

Дякуємо всім учасникам студентського науково-практичного семінару «Геодезія та землеустрій – вчора, сьогодні, завтра».

Слава Україні!