ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Факультет архітектури, будівництва та дизайну провів навчально-методичний семінар «Технології дистанційного навчання»

Факультет архітектури, будівництва та дизайну 11 листопада 2022р. провів для викладачів факультету навчально-методичний семінар присвячений змісту освітніх продуктів опрацьованих за технологіями дистанційного навчання.

Як зазначив декан ФАБД Віктор Карпов модернізація навчального процесу є провідним освітнім трендом факультету, спрямованим на підвищення якості освіти та формування фахових  компетентностей, а також задоволення попиту стейкхолдерів.

Начальник навчального відділу Олександр Слободян  в своїй доповіді розповів слухачам семінару про основні технології викладання усіх видів навчальних занять в дистанційній формі навчання. Також він відповів на питання, які були пов’язані із застосуванням новітніх комп’ютерних платформ для дистанційного навчання та про планування навчальної роботи на наступний семестр.

Модератор навчально-методичного семінару заступник декана ФАБД Геннадій Талавіра провів презентацію педагогічно-психологічної складової викладання лекційного матеріалу та навів основні вимоги розпорядження деканату щодо порядку оформлення дидактичних матеріалів у Coogle – класах викладачів.