ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

90 POKIB - 90 ДЕРЕВ

90 POKIB - 90 ДЕРЕВ.

РОЗПОЧАТО КАМПАНIЮ 3 ВIДЗНАЧЕННЯ СТВОРЕННЯ НАЦIОНАЛЬНОГО АВIАЦIЙНОГО УНIВЕРСИТЕТУ

3 нагоди початку кампанiї з відзначення 90-лiття Нацiонального авiацiйного університету за ініціативи ректора професора Максима ЛУЦЬКОГО в рамках Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Зелена краi'на» 4 листопада 2022 року вiдбулося озеленения територiї унiверситету 90-ма деревами туй. Екологiчна свiдомiсть є невiдємною складовою сталого розвитку суспільства, становления громадянина з активною життєвою позицією та пiдготовки авiацiйних фахiвцiв в унiверситетi.

Символiчно, що участь у заходi, поруч iз представниками ректорату та деканів, взяли й студенти найстарiших факультетiв, фундаторiв університету - аерокосмiчного та факультету архiтектури, будiвництва та дизайну.

Нацiональний авiацiйний унiверситет висловлює щирi слова вдячностi та поваги Олексiю БОЙКУ, начальнику Київського обласного та по мiсту Києву управлiння лiсового та мисливського господарства, а також колективу державного пiдприємства «Бiлоцеркiвське лiсове господарство» за сприяння у проведеннi екологiчного заходу та надання посадкового матерiалу.