ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Українська армія – захисник єдиної України

12, 13 та 14 жовтня на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулись заходи присвячені Дню захисника України.

Так, доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою, Хірх-Ялан Вікторія Ігорівна провела заняття-бесіду із студентами навчальної групи ЗК-210 з нагоди святкування дня Захисників та Захисниць України.

Заняття розпочали із історії свята, нагадали про витоки Українського козацтва, зв’язок свята з сьогоденням. Розглянули деякі інші завдання які виконуються Силами Сектору Оборони України.

В лекції акцентована увага на маловідомий аспект в службовій діяльності військових – а саме налагодження взаємовідносин з місцевим населенням в звільнених районах та безпосередньо в районах ведення бойових дій.

Роз’яснені особливості комунікації між військовими та місцевими адміністраціями, засобами масової інформації, гуманітарними та благодійними фондами, міжнародними організаціями на прифронтових територіях. Виходячи з власного досвіду викладача, наведені цікаві та повчальні приклади в процесі виконання завдань в Луганській області на протязі 2018-2019 років.

Протягом заняття студенти зацікавились запропонованою темою, дискутували та ставили слушні запитання.

 

В групі АР-105Б на платформі Google Meet відбувся захід на якому студенти разом із наставником групи, старшим викладачем кафедри архітектури та просторового планування Наталією Бжезовською підготували фото-розповіді про свої рідні міста та селища, затишні вулиці, пам’ятки архітектури, парки, улюблені куточки та місцеві свята. Кожна розповідь була насичена любов’ю та гордістю за Україну та українців, що вміють добре працювати, прикрашати свої міста та селища, а також святкувати і пишатися своїми героями, захисниками України.

Фото-виставка розміщена в Classroom «АР-105 Б» (код класу xxm4evp).

13 жовтня під керівництвом старшого викладача кафедри дизайну інтерєру Еліни Обухоської відкрилась виставка студентських робіт за посиланням.

     

 

14 жовтня 2022 р. на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів ФАБД проведено захід з нагоди Дня захисників і захисниць України. Захід відбувся у форматі онлайн-зустрічі. Модератором зустрічі виступила старший куратор, доцент кафедри, доктор філософії Олександрою Шевченко.

Студенти 1, 2, 4 курсів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Промислове і цивільне будівництво» виступили з доповідями і презентаціями. Студенти розповіли історію свята Дня захисників і захисниць України та пригадали традиції славного українського козацтва, традиції святкування свята Покрови Пресвятої Богородиці, продемонстрували сучасні тематичні відеоролики.

Також 14 жовтня студенти групи ІТДЗ-102Б разом із наставником групи старшим викладачем кафедри комп'ютерних технологій дизайну і графіки Наталією Матющенко привітали всіх захисників і захисниць України у відео-ролику за посиланням.