ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Урочиста посвята в студенти Факультету архітектури, будівництва та дизайну

15 вересня 2022 року у Національному авіаційному університеті на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулись урочистості з нагоди посвяти у студенти та початку нового 2022-2023 навчального року. Розпочався святковий день із хвилини мовчання на пам’ять усіх захисників України та вшанування полеглих воїнів. В умовах воєнного стану академічна спільнота факультету для проведення урочистої посвяти першокурсників у студенти зібралась в онлайн режимі на платформі ZOOM деканату.

Із вітальним словом до першокурсників звернувся Декан факультету, доктор історичних наук Віктор Карпов, який зауважив, що в новітній історії нашої держави молоді люди стають студентами в умовах воєнного стану вперше і лише завдяки самовідданості Збройних сил України, які зараз боронять незалежність України від російського агресора, ми можемо розпочати навчальний процес.

Першокурсників привітала проректорка з гуманітарної політики та інноваційної роботи, випускниця та викладач ФАБД Світлана Тімкіна, а також завідувачі кафедр.

Насамкінець голова студентської ради Катерина Аніканова запросила студентів взяли участь у квесті з ознайомлення із аудиторіями та кафедрами за обраними спеціальностями, а кафедра аерогеодезії та землевпорядкування провела зустріч у туристичному клубі «Університет».

Вітаємо всіх наших першокурсників у академічній спільноті факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету!