Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

НОВИНИ

Факультет архітектури, будівництва та дизайну провів веб-семінар на тему "Вступ 2022 ОС "Магістр"

25.08.2022 року декан ФАБД Віктор Карпов провів  разом із секретарем приймальної комісії ФАБД, завідувачкою кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Вікторією Василенко веб-семінар для вступників за ОС "Магістр".

На зустрічі також були присутні завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Олександр Лапенко, завідувачка кафедри дизайну інтер’єру Лілія Гнатюк, завідувач кафедри архітектури та просторового планування Андрій Марковський, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Юрій Великодський.

Цього року факультет оголосив прийом заяв на вступ за чотирма спеціальностями:

• 022 "Дизайн";

• 191 "Архітектура та містобудування";

• 192 "Будівництво та цивільна інженерія";

• 193 "Геодезія та землевпорядкування".

Випускникам бакалаврату денної та заочої форм навчання різних років випуску секретар приймальної комісії ФАБД Вікторія Василенко детально висвітила питання вступної кампанії 2022 року.

Декан Факультету Віктор Карпов розповів, яку кількість місць виділили цього року за бюджетною формою навчання і коли завершиться прийом заяв. Вступники ставили запитання на які отримували чіткі і зрозумілі відповіді.

Факультет архітектури, будівництва та дизайну запрошує до вступу випускників-бакалаврів.