Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

НОВИНИ

Студенти Факультету архітектури будівництва та дизайну будуть розробляти проекти відновлення Макарівської громади

Нещодавно на кафедрі архітектури та просторового планування Факультету архітектури, будівництва та дизайну відбулася зустріч завідувача кафедри Андрія Марковського з головним архітектором Макарівської громади, Євгеном Почупайло т апрезидентом Національно їСпілки Архітекторів України Олександром Чижевськимщодо участі студентів архітектурної спеціальності у відновленні зруйнованих війною будівель та споруд. У зустрічі також взяв участь декан ФАБД Віктор Карпов.

Після всебічного обговорення трагедії громади, руйнувань та інших наслідків російської окупації Євген Почупайло висловив пропозицію щодо участі студентства у відновленні громади інадання студентам можливості розробки навчальних проєктів з прив'язкою до реальних умов та потреб у відбудові країни.

Отриманий відповідний досвід, через прив'язку до реальних завдань, буде гарною мотивацією та допоможе майбутнім архітекторам в подальшій професійній реалізації.