ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

НОВИНИ

Розробка Державних будівельних норм «Будинки та споруди закладів охорони здоров’я»

Національний авіаційний університет є базовою організацією щодо виконання робіт із нормування у будівництві відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 28.08.2021 № 215 «Про включення підприємств, установ та організацій, що можуть здійснювати функції щодо виконання робіт із нормування у будівництві за визначеним напрямом або напрямами, до переліку базових організацій у будівництві».

На підставі договору № 16-419/2021 від 24.09.2021 на створення науково-технічної розробки, укладеним із Міністерством розвитку громад та територій України, Національний авіаційний університет розробляє проекти нових ДБН «Будинки та споруди закладів охорони здоров’я».

22 лютого 2022р на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулась презентація проекту першої редакції Державних будівельних норм «Будинки та споруди закладів охорони здоров’я» з презентацією виступив професор кафедри архітектури та просторового планування кандидат архітектури, канд. арх. Сергій Буравченко.

Нарада відбулась за участі стейкхолдерів та членів робочої групи серед яких були присутні: декан ФАБД д.істор. наук Віктор Карпов, завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів д.т.н., проф. Олександр Лапенко, професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції, д.т.н. Олександр Степанчук, професор кафедри дизайну інтер’єру д.т.н., проф. Максим Омельяненко, медичний координатор, член опікунської ради НДСЛ «ОХМАТДИТ» Владислав Смірнов, державний експерт Міністерства охорони здоров’я України Андрій Яременко, державний експерт Міністерства охорони здоров’я України Павло Хочай, Данило Бріндак представник ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, завідувач лабораторії гігієни планування та забудови населених місць Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України», д. мед. наук, с.н.с., лікар-гігієніст вищої кваліфікаційної категорії Валентина Махнюк, с.н.с. лабораторії гігієни планування та забудови населених місць Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України», к. біолог.наук. Сергій Могильний,  науковий співробітник лабораторії гігієни планування та забудови населених місць Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» Анна Чайка, старший науковий співробітник ПАТ «КИЇВЗНДІЕП» Ірина Чернядьєва.

Під час зустрічі відбулось обговорення та висловлені пропозиції, які будуть враховані у подальшому.