ФАКУЛЬТЕТ

АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ

--

НОВИНИ

Факультет архітектури будівництва та дизайну урочисто вручив дипломи магістрам-випускникам

1

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну 2 лютого 2022року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам. Цього року вітали 54 магістрів, з них 16 отримали дипломи з відзнакою.

         Захід розпочався зверненням до всіх присутніх декана ФАБД, д.істор.наук, професора Віктора Васильовича Карпова. Він привітав випускників із таким значним днем та побажав знайти свою дорогу, бути щасливими, успішно працювати, завжди гідно представляти свій Факультет та не забувати рідний Національний авіаційний університет. Також випускників привітали завідувачі кафедри дизайну інтер'єру к.арх., доцент Лілія Романівна Гнатюк, кафедри комп'ютерних технологій дизайну і графіки. к.т.н., доцент Вікторія Миколаївна Василенко, кафедри архітектури та просторового планування, д.т.н, професор Юрій Олександрович Дорошенко, кафедри комп'ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів, д.т.н., професор Олександр Іванович Лапенко. Вони долучились до привітань декана, відзначили, що вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці, висловили упевненість в тому, що випускники стануть опорою нашої держави, побажали не забувати рідної almamater та вручили магістрантам заповітні дипломи.

         Зичимо випускникам-магістрам ФАБД творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя. 

 

3 4

5

2

6