Log1

                    ФАКУЛЬТЕТ

  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА

             та  ДИЗАЙНУ                                         

LOGO76 lr
--

НОВИНИ

Відбулися збори трудового колективу Факультету архітектури, будівництва та дизайну

19 вересня 2022 року на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулися збори трудового колективу. 

Детальніше...

Викладачі ФАБД взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Transbaltica 2022: Transportation Science and Technology» (Вільнюс, Литва)

15-16 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники Факультету архітектури, будівництва та дизайну взяли участь (онлайн) в Міжнародній науковій конференції «Transbaltica 2022: Transportation Science and Technology» (Вільнюс, Литва).

Детальніше...

Урочиста посвята в студенти Факультету архітектури, будівництва та дизайну

15 вересня 2022 року у Національному авіаційному університеті на Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулись урочистості з нагоди посвяти у студенти та початку нового 2022-2023 навчального року.

Детальніше...

Проєкт нової освітньої програми «Проєктування, будівництво та експлуатація аеропортових комплексів»

Нещодавно на вченій раді Факультету архітектури, будівництва та дизайну доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів, кандидат технічних наук Дубик Олександр Миколайович представив проєкт нової освітньої програми «Проєктування, будівництво та експлуатація аеропортових комплексів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Детальніше...

Факультет архітектури, будівництва та дизайну провів веб-семінар на тему "Вступ 2022 ОС "Магістр"

25.08.2022 року декан ФАБД Віктор Карпов провів  разом із секретарем приймальної комісії ФАБД, завідувачкою кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Вікторією Василенко веб-семінар для вступників за ОС "Магістр".  

Детальніше...

Студенти Факультету архітектури будівництва та дизайну будуть розробляти проекти відновлення Макарівської громади

2

Нещодавно на кафедрі архітектури та просторового планування Факультету архітектури, будівництва та дизайну відбулася зустріч завідувача кафедри Андрія Марковського з головним архітектором Макарівської громади, Євгеном Почупайло т апрезидентом Національно їСпілки Архітекторів України Олександром Чижевськимщодо участі студентів архітектурної спеціальності у відновленні зруйнованих війною будівель та споруд. У зустрічі також взяв участь декан ФАБД Віктор Карпов.

ДЕТАЛЬНО

Дизайн інтер'єрів в НАУ святкує своє 20-річчя

1

 

 

Факультет архітектури, будівництва та дизайну вітає своїх випускників ОС «Бакалавр» із отриманням диплому.

1

Цього року, незважаючи на складні умови воєнного стану та війни в країні, усі 89 студентів-випускників Факультету архітектури,будівництва та дизайну успішно захистили дипломні проекти та отримали дипломи, із них 9 випускників закінчили навчання з відзнакою.

ДЕТАЛЬНО

Сторінка 1 із 4