Навчальна лабораторія синтезу архітектури, образотворчих та візуальних видів мистецтва

lyda 2

Навчально – науковий інститут аеропортів

Кафедра основ архітектури та дизайну

Навчальна лабораторія «Синтезу архітектури та візуальних видів мистецтва»

Навчальна лабораторія «Синтезу архітектури, образотворчих та візуальних видів мистецтва» функціонує у складі кафедри основ архітектури та дизайну, та створена з метою якісної підготовки здобувачів освітніх ступенів бакалавр, магістр спеціальності 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування».

Основним завданнями лабораторії є:

- організація та здійснення на високому рівні навчальної, навчально-методичної та творчої роботи з закріплених за кафедрою навчальних дисциплін творчого спрямування, а саме: «Рисунок. Живопис. Скульптура», «Декоративна пластика», «Архітектурне проектування», «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»;

- організація та здійснення на високому рівні наукових досліджень в галузі синтезу образотворчих та візуальних видів мистецтв (за профілем лабораторії).