logo nau 1
                         ФАКУЛЬТЕТ
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ                                                                 
LOGO76 lr

Кафедра реконструкції аеропортів та автошляхів

ШАНОВНІ  ДРУЗІ!

pylypenko

 

 Раді вітати Вас в гостях у кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту Аеропортів Національного авіаційного університету. З кожним роком будівництво аеропортів та автодоріг в Українінабирає нових, масштабних обертів. Сьогодні транспортна галузь нашої держави успішно розвивається і має великі перспективи в майбутньому. Вчасне забезпечення реконструкції, ремонту та покращення українських доріг та аеродромів — рішучий крок до зміцнення стосунків із країнами-сусідами, утвердження статусу транзитної держави, входження України до Європейської спільноти. Високий рівень дорожнього та аеродромного будівництва значно збільшує можливості нашої країни до інвестування, укладання міжнародних договорів, визнання України сучасною європейською державою.

У рамках підготовки до фіналу чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 Україною за участю нашої кафедри була виконана реконструкція всіх аеропортів та їх інфраструктури. Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування до 2020 року передбачена розбудова міжнародних і національних транспортних коридорів, будівництво концесійних автодоріг, вирішення всіх важливих питань щодо подальшого розвитку транспортної галузі України. Мета — вийти на якісно новий рівень технічного стану аеродромів та автодоріг, не гірший, ніж у розвинутих Європейських державах. Для здійснення цієї мети країні потрібні висококваліфіковані спеціалісти цієї галузі. Саме таких спеціалістів готує кафедра реконструкції аеропортів та автошляхів Національного авіаційного університету, які будуть здатні збудувати нові, світового рівня, сучасні аеропорти та автомагістралі.

Спільними зусиллями ми забезпечимо нашу державу аеродромами і дорогами світового рівня, що прискорить вихід України на щабель передових країн Європейського союзу.

З щирими побажаннями добра та щастя.

Завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів, доктор технічних наук, професор, академік Інженерної Академії України, академік Транспортної Академії України, Почесний дорожник України 

 

raash 2014