logo nau 1
                         ФАКУЛЬТЕТ
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ                                                                 
LOGO76 lr
--

Кафедра дизайну інтер'єру

ШАНОВНІ ДРУЗІ!
    Pav Iv     Професія дизайнера одна з тих, де Ви можете проявити свою креативність, кожен день використовувати свій досвід і синтезувати  щось нове, втілювати в життя  свої задумки, ідеї, розвивати навички дизайну, вдосконалюватися в цілому.
Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер'єрів, web-дизайн, game-дизайн, рекламний дизайн - варіантів безліч. Який би напрямок Ви не обрали - у вас завжди буде робота.
          Дизайнери - затребувані фахівці в будь-якій сфері діяльності.
         Професія дизайнера - це постійний саморозвиток. А ще - спілкування з творчими людьми з різних країн, обмін ідеями і багато іншого. Обравши професію дизайнера, нудьгувати Вам не доведеться. І незважаючи на те, чого Ви хочете від своєї професії - заробити багато грошей або змінити світ. У дизайні у Вас є обидві можливості. Хто знає, можливо, саме Ви створите дизайн-проект, який змінить наші уявлення про звичні речі.
         Кафедра дизайн інтер'єру здійснює різнопланову підготовку за основними напрямками сучасного дизайну, ознайомлення з загальними принципами планування та облаштування житлових та офісних приміщень.
        Високоякісний дизайн - це творчість, помножена на професіоналізм. Досвідчені викладачі-практики надають всі необхідні знання про основи дизайну як ремесла і основи дизайну як повноцінного творчого процесу, готують до самостійного оформлення проекту та надання проекту замовнику. Заняття проходять в обладнаних навчальних, велика увага приділяється індивідуальному спілкування, що допоможе розкрити ваші таланти.
Студенти вже з перших курсів майстерно використовують такі інструменти дизайнера інтер'єрів, як ArchiCAD, Photoshop або 3D Max.
         Розробка дизайну інтер'єру в начальному процесі жодним чином не відрізняється від повсякденної роботи дизайнера-професіонала:
  • Проекти виконуються на реальних підосновах;
  • Постійні майстер-класи від провідних сучасних дизайнерів;
  • Участь у виставках та конкурсах;
  • Підбір оздоблювальних матеріалів (шпалери, підлогове покриття, меблі);
  • дипломний проект стане важливою роботою в портфоліо, яку дійсно можна сміливо показувати майбутньому замовнику.
 
 
Павельчук І.А.
в.о. завідувача кафедри,
заслужений художник України,
доктор мистецтвознавства, доцент
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пройшовши навчання ви зможете оформити індивідуальний проект, враховуючи вимоги, що пред'являються до перепланування і переобладнання приміщення, розробити дизайн-концепцію інтер'єру залежно від функціональної приналежності, професійно підбирати меблі, аксесуари, тканини і матеріали для оформлення та декорувати інтер'єру.
Студенти і випускники кафедри отримують високий рівень професійної підготовки, є переможцями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працюють в Україні і за кордоном.
Сподіваємося на плідну співпрацю