logo nau 1
                         ФАКУЛЬТЕТ
  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА
             та ДИЗАЙНУ                                                                 
LOGO76 lr
--

Кафедра дизайну інтер'єру

 

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

  Завідувач кафедри       Професія дизайнера одна з тих, де Ви можете проявити свою креативність, кожен день використовувати свій досвід і синтезувати  щось нове, втілювати в життя свої задумки, ідеї, розвивати навички дизайну, вдосконалюватися в цілому.

Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер'єрів, web-дизайн, game-дизайн, рекламний дизайн - варіантів безліч. Який би напрямок Ви не обрали - у вас завжди буде робота.

Дизайнери - затребувані фахівці в будь-якій сфері діяльності.

Професія дизайнера - це постійний саморозвиток. А ще - спілкування з творчими людьми з різних країн, обмін ідеями і багато іншого. Обравши професію дизайнера, нудьгувати Вам не доведеться. І незважаючи на те, чого Ви хочете від своєї професії - заробити багато грошей або змінити світ. У дизайні у Вас є обидві можливості. Хто знає, можливо, саме Ви створите дизайн-проект, який змінить наші уявлення про звичні речі.

Кафедра дизайн інтер'єру здійснює різнопланову підготовку за основними напрямками сучасного дизайну, ознайомлення з загальними принципами планування та облаштування житлових та офісних приміщень.

Високоякісний дизайн - це творчість, помножена на професіоналізм. Досвідчені викладачі-практики надають всі необхідні знання про основи дизайну як ремесла і основи дизайну як повноцінного творчого процесу, готують до самостійного оформлення проекту та надання проекту замовнику. Заняття проходять в обладнаних навчальних, велика увага приділяється індивідуальному спілкування, що допоможе розкрити ваші таланти.

Студенти вже з перших курсів майстерно використовують такі інструменти дизайнера інтер'єрів, як ArchiCAD, Photoshop або 3D Max.

Розробка дизайну інтер'єру в начальному процесі жодним чином не відрізняється від повсякденної роботи дизайнера-професіонала:

  • Проекти виконуються на реальних підосновах;
  • Постійні майстер-класи від провідних сучасних дизайнерів;
  • Участь у виставках та конкурсах;
  • Підбір оздоблювальних матеріалів (шпалери, підлогове покриття, меблі, світильники, аксесуари з реальних робочих каталогів);
  • дипломний проект стане важливою роботою в портфоліо, яку дійсно можна сміливо показувати майбутньому замовнику.


Пройшовши навчання ви зможете оформити індивідуальний проект, враховуючи вимоги, що пред'являються до перепланування і переобладнання приміщення, розробити дизайн-концепцію інтер'єру залежно від функціональної приналежності, професійно підбирати меблі, аксесуари, тканини і матеріали для оформлення та декорувати інтер'єру.

Студенти і випускники кафедри отримують високий рівень професійної підготовки, є переможцями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працюють в Україні і за кордоном.

 

Сподіваємося на плідну співпрацю

З повагою,

ОЛІЙНИК Олена Павлівна

завідувач кафедри дизайну інтер’єру,

професор,

кандидат архітектури, доцент,

член Національної спілки архітекторів України,

віце-президент Національної спілки архітекторів України,

віце-президент Київської організації Національної спілки архітекторів України,

член-кореспондент Української академії архітектури,

дійсний член, голова секції історичних міст Українського Національного комітету ICOMOS (UNESCO).

Лауреат Державної премії України в галузі архітектури.