--

Кафедра дизайну інтер'єру

ШАНОВНІ ДРУЗІ!
    Pav Iv     Професія дизайнера одна з тих, де Ви можете проявити свою креативність, кожен день використовувати свій досвід і синтезувати  щось нове, втілювати в життя  свої задумки, ідеї, розвивати навички дизайну, вдосконалюватися в цілому.
Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер'єрів, web-дизайн, game-дизайн, рекламний дизайн - варіантів безліч. Який би напрямок Ви не обрали - у вас завжди буде робота.
          Дизайнери - затребувані фахівці в будь-якій сфері діяльності.
         Професія дизайнера - це постійний саморозвиток. А ще - спілкування з творчими людьми з різних країн, обмін ідеями і багато іншого. Обравши професію дизайнера, нудьгувати Вам не доведеться. І незважаючи на те, чого Ви хочете від своєї професії - заробити багато грошей або змінити світ. У дизайні у Вас є обидві можливості. Хто знає, можливо, саме Ви створите дизайн-проект, який змінить наші уявлення про звичні речі.
         Кафедра дизайн інтер'єру здійснює різнопланову підготовку за основними напрямками сучасного дизайну, ознайомлення з загальними принципами планування та облаштування житлових та офісних приміщень.
        Високоякісний дизайн - це творчість, помножена на професіоналізм. Досвідчені викладачі-практики надають всі необхідні знання про основи дизайну як ремесла і основи дизайну як повноцінного творчого процесу, готують до самостійного оформлення проекту та надання проекту замовнику. Заняття проходять в обладнаних навчальних, велика увага приділяється індивідуальному спілкування, що допоможе розкрити ваші таланти.
Студенти вже з перших курсів майстерно використовують такі інструменти дизайнера інтер'єрів, як ArchiCAD, Photoshop або 3D Max.
         Розробка дизайну інтер'єру в начальному процесі жодним чином не відрізняється від повсякденної роботи дизайнера-професіонала:
  • Проекти виконуються на реальних підосновах;
  • Постійні майстер-класи від провідних сучасних дизайнерів;
  • Участь у виставках та конкурсах;
  • Підбір оздоблювальних матеріалів (шпалери, підлогове покриття, меблі);
  • дипломний проект стане важливою роботою в портфоліо, яку дійсно можна сміливо показувати майбутньому замовнику.
 
 
Павельчук І.А.
завідувач кафедри,
заслужений художник України,
доктор мистецтвознавства, доцент