LOGO FABD

Кафедра комп'ютерних технологій будівництва

Lapenko

 

.

 .

Шановні друзі!

.

Я радий вітати на WEB-сайті кафедри комп’ютерних технологій будівництва, всіх користувачів мережі інтернет, які цікавляться нашою кафедрою.

 

Кафедра комп’ютерних технологій будівництва є випусковою для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів:

 .

  • бакалавр з будівництва та цивільної інженерії (галузь знань -19 «Архітектура та будівництво»; спеціальність -192 “Будівництво та цивільна інженерія”; cпеціалізація “Промислове і цивільне будівництво” );
  • магістр (галузь знань -19 «Архітектура та будівництво»; спеціальність -192 “Будівництво та цивільна інженерія”; cпеціалізація “Промислове і цивільне будівництво”; кваліфікація 2142.1 - Науковий співробітник (будівництво) та 2149.2 - Інженер-дослідник).

Майже 40 річна історія кафедри - це історія розвитку наукової і технічної думки в області вітчизняної будівельної науки, становлення наукових шкіл, підготовки кадрів вищої кваліфікації. Серед вихованців кафедри - учені, талановиті конструктори, організатори промисловості, керівники крупних організацій і фірм, які застосовують найновітніші технології в проектуванні, будівництві і експлуатації будівель та споруд.

Кафедра широко відома своїми науковими школами не лише у нас в державі, але і далеко за її кордонами.

На кафедрі висока вимогливість викладацького складу до своєї роботи. Вона виявляється в проведенні учбового процесу на високому науково-методичному рівні, в розробці наукових проблем, в підготовці і захисті дисертацій.

Пройшовши підготовку на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва, студент стає інженером, що глибоко опанував свою спеціальність. Широкий профіль підготовки, придбані навики дозволяють йому постійно удосконалюватися в процесі трудової діяльності і при необхідності освоювати суміжні спеціальності.

Сьогодні в складній економічній обстановці продовжується невпинна праця викладачів і співробітників кафедри. Щороку молоді люди приходять під крило кафедри з мрією стати першокласними фахівцями, і колектив кафедри робить все від нього залежне, аби через п'ять років вони стали висококваліфікованими інженерами.

Низький уклін всім вихованцям і співробітникам кафедри за все зроблене і самі найкращі побажання успіхів в подальшій діяльності.

З щирими побажаннями добра та щастя.

Завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва,

доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України.

Лапенко Олександр Іванович.

.

.

Науково-педагогічний склад кафедри КТБ

kafedra ktb