ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ

Кафедра понад 40 років здійснює підготовку спеціалістів за напрямком 6.060101 «Будівництво» по спеціальності: 7/8.06010105- «Автомобільні дороги та аеродроми».

Кафедр була створена 26.12.1969 року під назвою «Кафедра аеропортів» для підготовка фахівців за спеціальністю «Будівництво аеродромів». Засновником і першим завідуючим кафедри був доктор технічних наук, професор В. І. Блохін. У 2001 році кафедра аеропортів була об'єднана з кафедрою «Будинків і споруд» аеропортів. Очолив об'єднану кафедру аеропортів доктор технічних наук, професор В. Ю. Верюжський. У 2002 році на базі «Кафедри аеропортів» було створено три нові кафедри: «Кафедра реконструкції аеропортів та автошляхів», «Кафедра комп'ютерних технологій будівництва», «Кафедра землевпорядкування та кадастру». Кафедру реконструкції аеропортів та автошляхів очолив доктор технічних наук, професор В. К. Цихановський. В 2008 році кафедру очолив доктор технічних наук, професор А. О. Бєлятинський, який є дійсним завідуючим на теперішній час. Кафедра є випускною та здійснює підготовку фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів у галузі сучасних технологій проектування будівництва, експлуатації та реконструкції різноманітних об'єктів та їх інженерних мереж.

Наукову та навчально-методичну діяльність на кафедрі здійснюють висококваліфіковані викладачі: 3 професори, 7 доцентів. Викладачі кафедри є авторами багатьох підручників, навчальних посібників, монографій та нормативних документів з проектування, експлуатації автодоріг та аеродромів. Крім того, кафедра тісно співпрацює з різноманітними навчальними, науково-дослідними, проектними та виробничими підприємствами України та зарубіжжя: УкрНДІ Проектстальконструкція, Укравтодор, Міжнародні аеропорти Бориспіль та Київ, а також університети Литви, Латвії та Німеччини. Захист дипломних робіт та проектів проводиться не лише в НАУ, але і у вище зазначених українських установах, що гарантує подальше 100% працевлаштування випускників. Викладання загальноосвітніх та спеціальних дисциплін ведеться на високому навчально-методичному рівні із використанням передових методів навчання. У навчальному процесі беруть участь провідні спеціалісти України. Навчання на підприємствах цивільної авіації України та численних країн Європи, Азії, Африки та Америки,,,

ДОКЛАДНІШЕ