Log1

АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

Шановні абітурієнти до магістратури!

У непростий час живемо.
Зараз дуже складно будувати плани на майбутнє, адже багато з тих, які майоріли от-от на горизонті наразі можуть бути недоступними.
Але, на щастя, у нас є і залишається можливість навчатися. А навчання, освіта - найкраща інвестиція, бо вкладаєте в себе. А інвестиції в себе в перспективі окупаються завжди, у багатократних розмірах.
Зараз звучить багато дискусій - а чи потрібно і що дає навчання за ОС Магістр?!
На ці та усі інші питання ви зможете отримати відповіді.
Шановні абітурієнти до магістратури!
Випускова кафедра (КДІ) та деканат ФАБД запрошує Вас у четвер 30.06.2022 о 13:00 на ВЕБІНАР "Магістратура: вступ, процедура, документи". На зустрічі будуть присутні завідувач кафедри дизайну інтер'єрів Лілія Романівна Гнатюк та декан факультету Карпов Віктор Васильович, секретар приймальної комісії Василенко Вікторія Миколаївна,  гарант ОПП та інші викладачі кафедри дизайну інтер'єру.
Просимо доєднуватися за посиланням:  https://meet.google.com/cgy-yais-bxd
 S1

Чекаємо на Вас!  30.06.2022 о 13.00"