Log1

LOGO76 lr

Симфонія опору – ІТ-виставка

на

Факультеті архітектури, будівництва та дизайну

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відкрилась ІТ-виставка «Симфонія опору» кандидата архітектури, доцента Сергія Буравченка, професора кафедри архітектури та просторово планування. На виставці представлена серія робіт повязаних із творчою рефлексією на події cучасної війни. Автор, використовуючи програму Fotoshop, відтворив образи мужності та спротиву українських сил оборони російській збройній агресії. У його роботах думки та переживання про Маріуполь, бійців Азовсталі, трагічні події у Бучі, Ірпіні, Гостомелі, біль за постраждалу українську землю і надія про сяйво Перемоги.

Виставка працює у виставковому просторі Факультету архітектури, будівництва та дизайну, що у третьому корпусі Національного авіаційного університету.