Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

Наші бакалаври-дизайнери захистилися

14 і 15 червня 2022 року на випусковій кафедрі дизайну інтер’єру онлайн відбувся захист дипломних проектів освітнього ступеню «Бакалавр» за спеціальністю «Дизайн». Незважаючи на доволі складні обставини підготовки до цього процесу в умовах воєнного стану, наші дипломанти вдало впоралися з цим завданням. Скеровували і усіляко підтримували їх висококваліфіковані викладачі кафедри на чолі з її завідувачем Гнатюк Лілією Романівною. Захист пройшов успішно та зі жвавим обговоренням. Теми студентських проектів були актуальними на наш час, добре пропрацьованими та грамотно оформленими у дипломи. Студенти добре показали свій набутий професіоналізм упродовж чотирьох років навчання на кафедрі дизайну інтер’єру.