Log1

АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

Автомобільні дороги і аеродроми – мій вибір, моє майбутнє

На кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів (КТБтаРА) факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) розпочалась фахово-ознайомлювальна практика здобувачів вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітньо-професійної програми «Автомобільні дороги і аеродроми».

В умовах воєнного часу базою практики є кафедра КТБтаРА, керівництво практикою та її проведення здійснюються дистанційно.

Передбачені програмою тематичні екскурсії на підприємства будівельної галузі замінені віртуальними відвідуваннями об’єктів транспортної інфраструктури, зокрема, аеропортів, транспортно-пересадкових вузлів, тощо. Окрема увага приділяється базі практики – її історії, організаційної структурі, організації навчального процесу та роботи дослідницьких лабораторії, тощо.

На початку практики її керівником – доцентом кафедри, к. т. н., с. н. с., Дійсним членом Академії будівництва України Галиною Агєєвою - було запропоновано кожному здобувачу проаналізувати результати навчання впродовж першого року навчання, оцінити свої очікування та реальність, які вплинули на вибір майбутньої спеціальності та закладу вищої освіти.

За результатами цих досліджень здобувачами були підготовлені презентації «Автомобільні дороги і аеродроми – мій вибір, моє майбутнє», оприлюднення яких супроводжувалось жвавими дискусіями.

Рік навчання у НАУ – це перший крок до формування загальних та фахових компетентностей, який, за думкою Артемія Бахуринського, Олексія Довгодько, Марко Левковича, Романа Маховського, Влади Покорук, Артема Сиротюка, Владислава Сорочука, Данило Стеценко, вони зробили у правильному напрямку.

Ознайомлення зі специфікою та особливостями майбутньої професії буде подовжено за програмою фахово-ознайомлювальної практиці.

Враховуючі масштаби порушень об’єктів транспортної інфраструктури внаслідок воєнних подій 2022 року, підготовка майбутніх спеціалістів для їх відновлення має велике значення для відродження країни.

_____

Програма практики – за посиланням: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54914