Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

Туристично-рекреаційні ресурси авіації

Факультет архітектури, будівництва та дизайну НАУ взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія та туризм». Дійсним членом Академії будівництва України, доценткою кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів, к. т. н., с. н. с., Галиною Агєєвою оприлюднені результати досліджень містобудівних, архітектурно-планувальних рішень аеропортів та приаеродромних територій. Магістеркою кафедри архітектури та просторового планування Марією Чернишевою запропоновані вирішення функціональних зон авіаційних закладів вищої освіти у контексті наявності ресурсів, які можуть бути перетворені на специфічні туристично-рекреаційні ресурси, привабливі для розвитку внутрішнього та міжнародного туризму.

Маркетингові технології дозволяють посилити значущість таких ресурсів і вплинути на психологічні мотиви та поведінку потенційних споживачів туристичного продукту.

Окрема увага приділена Національному авіаційному університету, який має специфічні матеріальні об’єкти та комплекси – потенційні туристичні продукти, споживачами яких можуть бути представники різних вікових та соціальних груп. Саме вони успішно використовуються не тільки в навчальному процесі, але й для професійної орієнтації майбутніх авіаторів.