Log1

LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

Національний авіаційний університет серед лідерів ЗВО України за 2021 рік

За результатами рейтингу видання Деньги.ua Національний авіаційний університет посів третє почесне місце.

Цей чотирнадцятий рейтинг відрізнявся від попередніх через те, що разом із компаніями-роботодавцями було оцінено роботу університетів за 2020 рік, який став своєрідним стрес-тестом для системи вищої освіти в Україні через пандемію Сovid-19.

Для оцінювання провідні українські заклади вищої освіти поділені на кілька списків за спеціальностями. Усього їх шість – гуманітарні, технічні, юридичні, економічні, будівельні та аграрні.

Основними критеріями відбору стали:
1.Думка роботодавця.
Саме вони виставляли свої оцінки, тим самим визначали місце вишу в рейтингу. Оцінювання було за 10 бальною системою, де – «0», «не візьму на роботу, скоріш за все», а найвищий бал – «10», готовність взяти випускника з зарплатою вище середньо ринкової для цієї категорії спеціалістів.
2.Динаміка позицій ЗВО у порівнянні з попередніми рейтингами, в цей раз з рейтингом 2020, у зв’язку з тим, що того року українська економіка через пандемію пішла на спад.
За кожною зі спеціальностей складено окремий рейтинг.

Наприклад будівельна сфера – такі фахівці як архітектори, проектувальники, геодезисти, дизайнери та інші завжди є такими, що мають попит на ринку праці.

Отже, Факультет архітектури, будівництва та дизайну НАУ третій у рейтингу університетів.

Навчання на цьому факультеті дає майбутнім спеціалістам не тільки велику теоретичну базу, а завдяки підписаним НАУ меморандумам про співробітництво з найкращими представниками галузі, практичні навички та досвід, які особливо в період дистанційного навчання є квитком в професію, запорукою високого професіоналізму та гарної оплати праці.

Чекаємо вас у НАУ!