Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

Фінал конкурсу «Інтер'єр року-2021»

3 грудня 2021 року викладачі кафедри дизайну інтер'єру та студенти різних курсів, факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету відвідали фінал конкурсу «Інтер'єр року-2021».

Надзвичайно корисними були майстер-класи провідних архітекторів та дизайнерів світового рівня, зокрема Хірокі Мацуура (MADMAUrbanism+Landscape) та Крістоса Пассаса (ZahaHadidArchitects). Яскраво прозвучали теми місця архітектури та дизайну в глобальному світовому контексті, екодизайну, сталого розвитку, реновації та проектування для майбутнього.

В рамках заходу ознайомилися з виставкою робіт конкурсантів серед яких приємно було побачити роботи як викладачів, зокрема в номінації предметний дизайн роботу Новік Ганни Володимирівни, а також випускників кафедри різних років за спеціальністю ДИЗАЙН.

Найголовнішим подарунком стала зустріч з випускниками, учасниками виставки та конкурсу. Особливо радісно вітати випускницю кафедри дизайну інтер’єру Наталію Дубровську з першою премією у номінації інтер'єр житлового приміщення 100-150 м2.

Зав кафедри дизайну інтер’єру, к.арх., доцентка Гнатюк Лілія Романівна та викладачі кафедри дизайну інтер’єру провели плідні переговори, з метою подальшої співпраці, з представниками провідних фірм та компаній виробників окремих елементів дизайну інтер’єру (домовилися про проведення майстер класів, практик на виробництві, поповнення колекцій матеріалів). Сподіваємося, що це позитивно вплине на підвищення рівня навчального процесу за освітньо-професійною програмою 022 ДИЗАЙН, наблизить стейкхолдерів та здобувачів вищої освіти, посилить практичну складову процесу навчання .

Приємно було зустріти старих друзів, зав'язати нові контакти.

Студенти, які відвали подію також поділилися своїми враженнями:

«Відвідавши «інтер‘єр року» я отримала масу вражень та багато корисної інформації. Були чудові доповідачі, цікаві лекції. Конкурсні роботи порадували своєю різноманітністю, надихнули на подальшу працю. Також було представлено багато новинок та тенденцій що можна вдало використовувати в подальшій роботі

Цей чудовий івент дав змогу поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами» ( Сідорова Марія-Юлія).

«В перші дні грудня я мала змогу побувати на великій події в світі дизайну «Інтер‘єр року 2021». Таку можливість я отримала завдяки своєму університету та спеціальності на якій навчаюсь. Мені, як майбутньому дизайнеру, було дуже важливо отримати таку цінну інформацію з лекцій та від учасників виставки. Особливо хочу виділити те, що серед робіт дизайнерів з усього світу було декілька чудових проектів випускників та викладачів НАУ. Я задоволена стати частиною такої великої події» (Волошина Наталія).

«Відвідавши Всеукраїнський щорічний конкурс "Інтер'єр року", склалося приємне враження та розуміння, що українські дизайнери та архітектори одні з найталановитіших та найкращих професіоналів своєї справи.

Представлені роботи мали сучасний характер, цікаві ідеї та надихали на створення власних проєктів з не менш цікавими ідеями.

Крім того, приємно здивував той факт, що в конкурсі брали участь випускники НАУ - наша гордість та приклад для майбутніх дизайнерят та архітекторів.

Загальне враження від побаченого та прожитого започаткувало бажання з наступного року також взяти участь та бути на рівні світових професіоналів, що не може не радувати» (Розналевич Юлія).

ДОКЛАДНІШЕ ФОТО репортаж