Log1

LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

--

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ФОРУМІ: АРХІТЕКТОРИ — ГРОМАДАМ

У Центральному Будинку Архітектора Національною Спілкою Архітекторів України за підтримки Державного підприємства «Національні інфраструктурні проєкти» Міністерства економіки України і Асоціації інвестиційно-привабливих громад 28 жовтня 2021 року з нагоди святкування 30-річчя незалежності України проведено ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «АРХІТЕКТОРИ – ГРОМАДАМ».
У роботі Форуму взяли участь науково-педагогічні працівники Факультету архітектури, будівництва та дизайну кафедри архітектури та просторового планування Ю.О.Дорошенко, С.Г.Буравченко, О.Г.Пивоваров, О.А.Крижанівський на чолі з деканом ФАБД Карповим В.В та студенти-архітектори ФКАБД.
Під час Форуму відбулася низка тематичних панельних дискусій з різних аспектів розбудови Об’єднаних Територіальних Громад з акцентом на Комплексних програмах їх перспективного розвитку і просторового планування та працювала виставка «30 років незалежності — 30 ПРОЄКТІВ ДЛЯ ГРОМАД».
Спікерами виступили знані фахівці з розвитку громад та територій України, зокрема, Олександр Чижевський – Президент Національної спілки архітекторів України; Віктор Хлонь – Директор ДП «Національні інфраструктурні проекти» Міністерства економіки України; Руслан Майструк – Голова Асоціації інвестиційно-привабливих громад; Мануель Нуньєс Яновський – Іспано-французький архітектор, урбаніст, член-кореспондент Королівської академії витончених мистецтв ім. Св. Георгія в Барселоні; Олег Березюк – директор Інституту Глобальної Політики і Права; Євген Плащенко – генеральний директор Директорату просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України; Анатолій Полтавець – голова Правління громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України», голова Моніторингової комісії за діяльністю органів Держгеокадастру; Юрій Карпінський – доктор технічних наук, професор, головний науковий співробітник Науково-дослідного інституту геодезії і картографії; Микола Ільченко – заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій; Володимир Шматько – голова Чортківської ТГ Тернопільської області; Лідія Чижевська – кандидат архітектури, сертифікований архітектор та експерт з містобудування, начальник архітектурно-планувального відділу в ТОВ УКРНПІЦИВІЛЬБУД, головний архітектор першого в Україні Комплексного плану просторового розвитку території Роганської ТГ, за підтримки проекту USAID АГРО, випускниця НАУ.

В одній з панельних дискусій прийняв участь Олександр Крижанівський – кандидат архітектури, доцент кафедри архітектури та просторово планування НАУ, експерт-консультант Центру соціокультурного проектування Міжнародного товариства прав людини.