Log1

LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

--

Студенти Національного авіаційного університету відвідали Ukrainian Biennale of Digital and Media Art

19-20 жовтня 2021 року студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД) відвідали першу Українську Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва, за підтримки Українського культурного фонду, посольства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID).

Розквіт цифрових технологій, що розглядається як третя промислова революція, спричинив сьогодні великі економічні, технологічні та соціально культурні зміни. Інформаційні технології всюди присутні в сучасному житті, сприяючи цифровій економіці, одночасно прискорюючи виробництво, розподіл та споживання товарів та послуг. Нові технології не залишили недоторканої жодної сфери, і мистецтво не є винятком. Цифрові технології прискорили споживання на ринках мистецтва , оскільки Інтернет технології сприяють глобалізації процесів, а нові бізнес моделі як то NFT art зміцнюють або доповнюють мистецьку екосистему.
Нова епоха потребує нового мистецтва. Саме на технології цифрового мистецтва звернули увагу більшість митців та культурних інституцій, запит на імплементацію їх у традицій ні формати та презентацію зовсім нових форматів зростає щодня й буде неминучим трендом найближчі п’ять років.
Головною темою є "30 років Свободи".
Були представлені роботи митців з України, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії, Тайваню, Латвії, Японії, які презентують інсталяції, відео-арт, NFT і VR експонати та висвітлять становлення незалежності і розвиток українського суспільства. Доповнять програму Бієнале серія онлайн та офлайн подій, серед яких проведення міжнародного онлайн Форуму, аудіовізуальні перформанси відомих артистів та нетворкінг заходи для культурних діячів.