Log1

та  ДИЗАЙНУ

LOGO76 lr
--

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбувся практикум вищої освіти

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету відбувся навчально-методичний практикум вищої освіти для викладачів. Метою проведення практикуму є підвищення рівня фахової компетентності та вдосконалення науково-теоретичної й науково-методичної підготовки педагогічних працівників при організації та проведенні освітнього процесу. Програмою практикуму передбачено формування індивідуальної професійної траєкторії викладача у контексті освітньої діяльності кафедри та факультету.

Проведення практикуму надало можливість обговорити результати вступної кампанії, здійснити обмін думками щодо професійної промоції спеціальностей дизайнера, архітектора, будівельника та аеродромника і особливості провадження освітньої діяльності за відповідними освітніми програмами ФАБД НАУ.