Log1

                    ФАКУЛЬТЕТ

  АРХІТЕКТУРИ,  БУДІВНИЦТВА

             та  ДИЗАЙНУ                                         

LOGO76 lr
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
a0
a991
a99
--

Шановні абітурієнти до магістратури!

s
У непростий час живемо.
Зараз дуже складно будувати плани на майбутнє, адже багато з тих, які майоріли от-от на горизонті наразі можуть бути недоступними.
Але, на щастя, у нас є і залишається можливість навчатися. А навчання, освіта - найкраща інвестиція, бо вкладаєте в себе. А інвестиції в себе в перспективі окупаються завжди, у багатократних розмірах.
Зараз звучить багато дискусій - а чи потрібно і що дає навчання за ОС Магістр?!
На ці та усі інші питання ви зможете отримати відповіді.
Шановні абітурієнти до магістратури!
Випускова кафедра (КДІ) та деканат ФАБД запрошує Вас у четвер 30.06.2022 о 13:00 на ВЕБІНАР "Магістратура: вступ, процедура, документи". На зустрічі будуть присутні завідувач кафедри дизайну інтер'єрів Лілія Романівна Гнатюк та декан факультету Карпов Віктор Васильович, секретар приймальної комісії Василенко Вікторія Миколаївна,  гарант ОПП та інші викладачі кафедри дизайну інтер'єру.
Просимо доєднуватися за посиланням:  https://meet.google.com/cgy-yais-bxd
 S1
 
Чекаємо на Вас!  30.06.2022 о 13.00"

Симфонія опору – ІТ-виставка

Симфонія опору – ІТ-виставка

на

Факультеті архітектури, будівництва та дизайну

На Факультеті архітектури, будівництва та дизайну відкрилась ІТ-виставка «Симфонія опору» кандидата архітектури, доцента Сергія Буравченка, професора кафедри архітектури та просторово планування. На виставці представлена серія робіт повязаних із творчою рефлексією на події cучасної війни. Автор, використовуючи програму Fotoshop, відтворив образи мужності та спротиву українських сил оборони російській збройній агресії. У його роботах думки та переживання про Маріуполь, бійців Азовсталі, трагічні події у Бучі, Ірпіні, Гостомелі, біль за постраждалу українську землю і надія про сяйво Перемоги.

Виставка працює у виставковому просторі Факультету архітектури, будівництва та дизайну, що у третьому корпусі Національного авіаційного університету.

ФОТО

Меморандум про взаєморозуміння з Вищою школою архітектури та дизайну Королівства Норвегія

Національний Авіаційний Університет в особі ректора Максима Луцького та Вища школа архітектури та дизайну м. Осло в особі ректора Уле Густавсена домовились про взаєморозуміння щодо спільної освітньої та науково-технічної діяльності, спрямованої на підвищення ефективності підготовки архітекторів та дизайнерів, розвиток наукових досліджень, а також удосконалення навчального процесу.

На основі принципів взаємовигідного співробітництва, обидва університети мають наміри досліджувати можливості для здійснення та організації спільної діяльності та участі в програмах, що фінансуються Європейським Союзом, взаємного ознайомлення з досвідом та формами підготовки спеціалістів та прогресивними методами організації навчального процесу, обміну програмами навчання спеціалістів, а також обміну навчально-методичними матеріалами з загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, взаємного обміну студентами, адміністративним персоналом та викладачами, спільних досліджень за участі наукових співробітників та викладачів обох університетів в областях, що становлять взаємний інтерес, спільної редакційно-видавничої діяльності, обміну науково-технічною та навчально-методичною літературою та іншою спільною діяльністю.

Встановлення тісних відносин з Вищою школою архітектури та дизайну сприятиме розвитку освітнього простору НАУ та його поєднанню із європейськими освітніми традиціями підготовки архітекторів та дизайнерів.

З 14 по 17 червня 2022 року згідно

2

З 14 по 17 червня 2022 року згідно з графіком на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів відбувся онлайн захистдипломних робіт студентів 4-го курсу ФАБД освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчанняза спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Промислове і цивільне будівництво».

Випускники освітнього ступеня«Бакалавр» продемонстрували глибокі знання у ґалузі проектування, будівництва та технічної експлуатації будівель та інженерних споруд, а також належне вміння використовувати у своїх дипломних роботах рішення, що відповідають положенням нормативних документів і кваліфікаційній характеристиці у відповідності з вимогами Вищої школи.Розрахунково-графічна частина та оформлення дипломних робіт виконані з використанням сучасних програмних комплексів ЛІРА, МОНОМАХ, АutoCAD, ArchiCAD.

Загалом, до захисту було представлено 37 дипломних робіт ОПП «Промислове і цивільне будівництво». Серед здобувачів вищої освіти: 26 здобувачів вищої освіти громадяни України, 8 громадянів Єгипту, 1 громадянин Шри-Ланки, 1 громадянин Лівії, 1 громадянин Марокко.

Студенти спеціальності 192а «Будівництво та цивільна інженерія»     ОПП «Промислове і цивільне будівництво» захищали дипломні роботи англійською мовою.

Теми дипломни хробіт є надзвичайно актуальними та відповідають сучасному стану науки, техніки та економіки. Усі студенти-дипломники на високому науково-практичному рівні підготували і захистили свої дипломні роботи.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Відбувся захист дипломних робіт

1

18.06.2022 р. відбувся захист дипломних робіт для здобувачів вищої освіти ОС "Бакалавр" спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" ОПП "Автомобільні дороги і аеродроми".  

Тематика дипломних робітприсвячена капітальному ремонту і реконструкції  автомобільних доріг і аеродромів з використанням інноваційних матеріалів та сучасних технологій. Теми дипломних робіт є надзвичайно актуальними та відповідають сучасному стану науки, техніки та економіки. Дипломні роботи виконані на високому рівні. Всі 5 студентів успішнозахистили своїдипломн іроботи. 

12

Наші бакалаври-дизайнери захистилися

01

       14 і 15 червня 2022 року на випусковій кафедрі дизайну інтер’єру онлайн відбувся захист дипломних проектів освітнього ступеню «Бакалавр» за спеціальністю «Дизайн». Незважаючи на доволі складні обставини підготовки до цього процесу в умовах воєнного стану, наші дипломанти вдало впоралися з цим завданням. Скеровували і усіляко підтримували їх висококваліфіковані викладачі кафедри на чолі з її завідувачем Гнатюк Лілією Романівною. Захист пройшов успішно та зі жвавим обговоренням. Теми студентських проектів були актуальними на наш час, добре пропрацьованими та грамотно оформленими у дипломи. Студенти добре показали свій набутий професіоналізм упродовж чотирьох років навчання на кафедрі дизайну інтер’єру.

02

03

04

05

06

Мережева конференція ,,CIVIL SOCIETY ENERGY 2022"

67

 

        Лілія Гнатюк, к.арх., доцент, завкафедри дизайну інтер’єру, взяла активну участь у мережевій конференції ,,Civil Society Energy 2022" в рамках події Wandelab 2022, організованої спільно wechange eG.

Мережева конференція включала лекції експертів, майстер-класи, екскурсії та підготовчі заходи.

Конференція відбулася в Берліні та Нехліні, а також онлайн (підготовчі заходи) протягом загального періоду з 23 травня по 7 червня 2022 р.

Програма складалася з таких частин: семінари, панелі, майстер-класи:

• Встановлення місць трансформації

• Системи сонячної енергії в Німеччині в Берліні та сільській місцевості

• Кооперативні форми забудови

• Сонячні будинки

Екскурсії експертів Відновіть зелену Україну:

• Енергетичне селище Нехлін

• Квартал сонячного уряду

• Футуріум - Будинок майбутнього

Ми високо цінуємо внесок пані Гнатюк у конференцію та висловлюємо вдячність їй за участь та сподіваємося на розвиток подальшої співпраці.

 

Детальніше  ,,,,,,,,,,,

Страница 1 из 19