logo nau 1
             та ДИЗАЙНУ
LOGO76 lr

Кафелра дизайну інтер'єру

Майбутні архітектори ФАБД – учасники «БУД-МАЙСТЕР-КЛАСу-2020»

25–27 листопада 2020 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулась Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2020».

Організатори: Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), Науково-освітній центр проєктування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА.

В перебігу конференції майбутні фахівці та молоді вчені мали можливість обмінятися досвідом проєктування та дослідження об’єктів архітектури та містобудування. Особлива увага приділялась проблемам сталого розвитку населених пунктів.

Національний авіаційний університет (НАУ) був представлений кафедрою основ архітектури, дизайну та містобудування Факультету архітектури, будівництва та дизайну.

Були апробовані результативиконання студентами спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» комплексного дослідження забудови території НАУ під час вивчення навчальних дисциплін «Теорія містобудування», «Типологія будівель та споруд», «Інженерний благоустрій населених міст».

На засіданні секції «Містобудування та територіальне планування» оприлюднені такі доповіді, підготовлені під керівництвом к. т. н., с. н. с., Дійсного члена Академії будівництва України Галини Агєєвої:

-          «Місце соціальної ролі спортивних комплексів університетів в концепції «Sustainable development» (доповідачі: Катерина Коробко, студентка, група Ар-303, Марія Чернишева, студентка, група Ар-403);

-          «Динаміка змін міського ландшафту впродовж останнього десятиріччя» (доповідачі: Анастасія Бойправ, Вікторія Камінська, Юлія Романович, студентки, група АР-308с).

Тези доповідей опубліковані в матеріалах конференції та розміщені в Інституційному репозиторії НАУ - https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44511